Вычислите:-9 + (-3.5) ; - 0.6 + (-1/2) + 0.7; - 3.8 + (-5.4) ; - 0.75 + (-4/5) + 0.9

+4
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 08:41
    0
    -9 + (-3.5) = - 6.5: - 3.8 + (-5.4) = 1.6

    -0.6 + (-1/2) + 0.7 = 0.1+-1/2=0.1+-0.5=-0.6 - 0.75 + (-4/5) + 0.9=?