44*1/33 / 5:1/2 : 2*1/3 : 3*1/2 / 15:5/8 * 3*1/8 * 1*3/5

+1
Ответы (1)
  1. 1 ноября, 15:47
    0
    4. 5 5/33+у=8 3/44 у=8 3/44-5 5/33 у=355/44-170/33 у=1065-680/132 у=385/132 у=2 121/1325. 2*30=6015*4=603*20=6012*5=60