2,867:0,094 + 0,31∙15

+2
Ответы (1)
  1. 18 июля, 19:21
    0
    2,867 : 0,094 + 0,31 * 15 = 35,15

    1) 2,867 : 0,094 = 2867 : 94 = 30,5

    2) 0,31 * 15 = 4,65

    3) 30,5 + 4,65 = 35,15