1) - 8: (-0,512)

2) 1535,094 + (-735,094)

3) (-80,04) х (-3,03)

4) - 33,24 + (-88,8027)

5) + 9,904-95,61

6) (-9,1365) - (-78,3365)

7) - 3 - (=1,0959)

8) (+0,782) х (-26,6)

9) 5 х0,472

10) (-1,15) : (+25)

11) + 6,913+7,936

12) (+24,529) : (+9,5)

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 02:48
    0
    1) - 8: (-0,512) = 15,625

    2) 1535,094 + (-735,094) = 1535,094-735,094 = 800

    3) (-80,04) * (-3,03) = 242,5212

    4) - 33,24 + (-88,8027) = - 33,24-88,8027 = - 122,0427

    5) + 9,904-95,61 = - 85,706

    6) (-9,1365) - (-78,3365) = - 9,1365 + 78,3365 = 69,2

    7) - 3 - (-1,0959) = - 3 + 1,0959 = - 1,9041

    8) (+0,782) * (-26,6) = - 20,8012

    9) 5 * 0,472 = 2,36

    10) (-1,15) : (+25) = - 0,046

    11) 6,913+7,936 = 14,849

    12) (+24,529) : (+9,5) = 2,582