2 + 2 * 8 : 2 * 4 : 2:2*7:2*7:2

+2
Ответы (1)
  1. 24 мая, 05:05
    0
    2 + (2*8) : 2 * 4) : 2 : 2 * 7 : 2 * 7:2 = 98

    16:2 = 8*4 = 32 : 2 = 16 : 2 = 8*7 = 56 : 2 = 28 * 7 = 196 : 2 = 98

    .-.?