36103/79*21*9 (9068-507)

+1
Ответы (1)
  1. 20 марта, 13:12
    0
    1) 9068-507=8.561

    2) 36.103:79=457

    3) 457*21=9.597

    4) 9.597*9=86.373

    ответ: 86.373