125:25 + (333-286) * 194=?

+2
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 03:15
    0
    125:25 + (333-286) * 194=9.123

    1) 333-286=47

    2) 47*194=9.118

    3) 125:25=5

    4) 9.118+5=9.123