100+2000*456458686+5*34=

+1
Ответы (2)
  1. 5 июня, 10:58
    0
    1) 2000*456458686=912917372000

    2) 5*34=170

    3) 912917372100+170=912917372270
  2. 5 июня, 11:47
    0
    100+2000*456458686+5*34 = 912,917,372,270