560/80 480/20

630/90 960/30

320/40 840/40

+3
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 03:35
    0
    560/80 = 7,

    480/20 = 24,

    630/90 = 7,

    960/30 = 32,

    320/40 = 8,

    840/40 = 21