84-25+9-10=27:9*5=56 - (30-27) + 16=95 - (25-20) * 3=45+8 * (29-26) = 50: (3+7) * 2=70:7:2=2*8-18:3=24:8*7=

+2
Ответы (1)
  1. 30 августа, 15:28
    0
    84-25+9-10=27:9*5=56 - (30-27) - 16=95 - (25-20) * 3=45+8 * (29-26) = 50: (3+7) * 2=70:7:2=2*8-18:3=24:8*7=24,5