305 462 - 2795 : 43 =

13950 : 45 + 6029 х 34 =

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 19:41
    0
    305 462 - 2795 : 43 = 305 397

    1) 2795 : 43 = 65

    2) 305 462 - 65 = 305 397

    13 950 : 45 + 6 029 * 34 = 205 296

    1) 13 950 : 45 = 310

    2) 6 029 * 34 = 204 986

    3) 310 + 204 986 = 205 296