800 - 540 : 9 - 7

56000 + 4072 ∙ 5 - 20360

+2
Ответы (2)
  1. 11 января, 12:08
    0
    800-60-7=733

    56000+20360-20360=56000
  2. 11 января, 12:58
    0
    800 - 540 : 9 - 7 = 800 - 60 - 7 = 740 - 7 = 733

    56000 + 4072 * 5 - 20360 = 60072*5-20360=300360-20360=280000