2. Обчислити.

800 - 540 : 9 - 7 65300 ∙ 7

56000 + 4072 ∙ 5 - 20360 9048 ∙ 5

+2
Ответы (1)
  1. 21 марта, 13:05
    0
    800 - 540 : 9 - 7 65300 ∙ 7 = 800 - 60 - 5357100=5356240

    56000 + 4072 ∙ 5 - 20360 9048 ∙ 5 = 56000+20360-1018045240=1017968880