10 356 * 6, 2856*4, 1475*5

+4
Ответы (2)
  1. 5 июля, 21:01
    0
    10356 * 6 = 62136

    2856 * 4 = 11424

    1475 * 5 = 7375
  2. 5 июля, 23:01
    0
    10 356*6=62 136

    2856*4=11 424

    1475*5=7375