Решите уравнение:

7-х=1/3 (Одна третья, Дробь)

+4
Ответы (2)
  1. 28 мая, 23:39
    0
    7-х=1/3

    х=20/3

    х = 6 2/3
  2. 29 мая, 01:02
    0
    7-1/3 = 6 2/3 (6 цеL 2 третьи)