Найди значение выражений 21:3+6*4 4*9-15:3 4 * (26-19) - 13 8*3:6 5*6:3 32:8*6 1 * (42+28) 9*5 6*6 35:7 7*4 5*1 4:4 3*6 20:10 25:5

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 08:54
    0
    1) 7+24=31

    2) 36-5=31

    3) 4*7-13=19

    4) 24:6=4

    5) 10

    6) 24

    7) 70

    8) 45

    9) 36

    10) 5

    11) 38

    12) 5

    13) 1

    14) 18

    15) 2

    16) 5