9x+17=23+3x тендеунын тубри жаткан аралкты табныз

+4
Ответы (1)
  1. 10 июня, 08:50
    0
    9x+17=23+3x

    9 х-3 х=23-17

    6 х=6

    х=6:6

    х=1