Жер шарынын 360 млн км кв ауданын тынык мухит, атлант мухиты, солтустик музды мухит алып жатыр. 7.39-суреттеги дтограмма бойынша мухиттардын аркайсысыныниалып жаткан аудандарын табындар. жауаптарын бутинге дейин донгелектендер.

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 18:58
    0
    Пусть а - число десятков, b - число единиц, тогда {a+b=16 {b=a+2 (подставляем значение b в первое уравнение) a+a+2=16 2a=16-2 2a=14 a=14:2 a=7 b=7+2=9 79 - искомое число