У Даши было 123 вишни. А у Коли в 10 раз больше сколько у Коли вишни?

+1
Ответы (2)
  1. 1 июля, 05:11
    0
    123*10=1230

    у Коли было 1230 вишен
  2. 1 июля, 06:34
    0
    1) 123*10=1230 (в)

    ответ: 1230 вишни у коли