134*5

122*6

130*7

122*8

162*6

123*8

142*7

+4
Ответы (2)
  1. 30 июля, 08:56
    0
    1) 134*5=670

    2) 122*6=732

    3) 130*7=910

    4) 122*8=976

    5) 162*6=972

    6) 123*8=984

    7) 142*7=994
  2. 30 июля, 11:15
    0
    134*5=670, 122*6=732, 130*7=910, 122*8=976, 162*6=972, 123*8=984, 142*7=994