помогите! 5 8/15 + 4 7/12 - 3 19/10=

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 00:12
    0
    5 8/15 + 4 7/12 - 3 19/10 = 83/15 + 55/12 - 49/10 = (332 + 275 - 294) / 60 = 313/60 = 5 13/60