1. a = - 1 1/5, b = 2 2/3 2ab=?

+1
Ответы (1)
  1. 1 июля, 15:22
    0
    2 аb

    2 * (-1 1/5) * 2 2/3=2 * (-6/5) * 8/3=-32/5=-6 2/5