79+11³

(113-108) ³

3*15²

(3*6) ²

+3
Ответы (2)
  1. 15 мая, 00:08
    0
    79+1331=1410 (113-108) 3=1442897-1259712=183185 3*225=675 9*36=324
  2. 15 мая, 02:28
    0
    1) 79+1331=1410.

    2) 125.

    3) 3*225=675.

    4) 324.