1) (-1/2) * 2 * (1/3) * 3 * (1/4) * 4

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 19:42
    0
    (-1/2) * 2 * (1/3) * 3 * (1/4) * 4 = - (1/2 * 2) * (1/3 * 3) * (1/4 * 4) = - 1*1*1 = - 1