490: (140-70) - 9*20+5=

+4
Ответы (1)
  1. 3 августа, 23:22
    0
    1. 140-70=70.

    2. 490:70=7.

    3. 9*20=180.

    4. 70-180=-110.

    5. - 110+5=-105.