Помогите:

123.456 - (327+244) : 2

+3
Ответы (1)
  1. 3 июня, 09:38
    0
    123,456 - (327 + 244) : 2 = - 162,004

    1) 327 + 244 = 571

    2) 571 : 2 = 285,5

    3) 123,456 - 285,5 = - 162,004