5,218:0,01•0,001, 0,29•0,01:0,0001. 0,3:0,001•0,1

+4
Ответы (1)
  1. 19 июня, 22:28
    0
    5,218:0.01*0.001=0,5218

    0,29*0,01:0,0001=29

    0,3:0,001*0,1=30