Помогите решить - 7x-t=0, - x+10=3, 4x+12=3x+8, 8x-9=-2x+3, 3x-17=8x+18, - 6x+2 (5-3x) = 8, 4 (3x-) - 11=7 (2x-5), - (4c-7) = 5c + (11-7c),

(9-2b) - (b+5) = 16

Буду очень благодарна

+3
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 16:03
    0
    -7x = t; x = - t/7

    10 - 3 = x = 7

    4x - 3x = 8 - 12; x = - 4

    8x + 2x = 3 + 9; 10x = 12; x = 1,2

    -17-18 = 8x-3x; - 35 = 5x; x = - 7

    -6x + 10 - 6x = 8; - 12x = - 2; x = 1/6

    12x-11 = 14x-35; 24 = 2x; x = 12

    -4c+7 = 5c+11-7c; - 11+7 = - 2c+4c; - 4 = 2c; c = - 2

    9-2b-b-5 = 16; - 3b = 16-9+5; b = 12 / (-3) = - 4