Vienlaikus no Rigas us Aluksni izbrauca divas automašinas, kuru ātrumi ir 75 km/h in 80 km/h. Cik km bus start autumašinam pec divam stundam?

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 12:08
    0
    Attālums starp divām pilsētām 720km. No šīm pilsētām vienlaicīgi viens otram pretī izbrauca divi motacikli-Honda un Suzuki, kuru braukšanas ātrumi attiecīgi ir 80km/h un 90km/h. 1) cik ilgā laikā visu ceļu nobrauks katrs motacikls? 2) Cik liels attālums būs starp motacikliem pēc trīs stundām? kaktyc. 720 km 80 km/h = honda 90 km/h = suzuki. 720:80=9 (stundas) - Honda 720:90=8 (stundas) - Suzuki 80+90=170 (km) 720-170=550 (km) - pec 3 stundas. kristux ... : * 1) 720:80=9h (Honda) 720:90=8h (Suzuki) 2) 80*3=240km 90*3=270km 270+240=510 720-510=110km (attālums pēc trīs stundām). lila. 1) cik ilgā laikā visu