8910 : 99 + 10791 : 99 (8910 + 10791) : (100 - 1)

+4
Ответы (2)
  1. 2 января, 06:18
    0
    8910 : 99 + 10791 : 99 (8910 + 10791) : (100 - 1) = 21781
  2. 2 января, 07:44
    0
    1) 8910+10791=19701

    2) 100-1=99

    3) 19701:99=199