1] 7,16+x = 4,25

2]-4 2/3-y = - 2 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 19 мая, 19:05
    0
    1) х=4,25 - 7,16

    х = - 2,91

    2) - y = - 2 1/2 + 4 2/3

    -8/3 - y = - 1

    -y=-1 + 8/3

    -y=5/3