465

- 0,8+3

- 0,5+1

- 0,4+2

+3
Ответы (2)
  1. 5 июня, 21:07
    0
    1) = 3-0,8=2.2

    2) = 1-0,5=0,5

    3) = 2-0,4=1,6
  2. 5 июня, 21:30
    0
    1) - 0,8+3=3,8

    2) - 0,5+1=0,5

    3) - 0,4+2=1,6

    4) 465-3,8-0,5-1,6=459,1