4-√11 = - (?-?)

1 * (2√6+1) = 1+?

√7+2√3=2√3+?

-?+2√5=0

4√10*1/?=1

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 18:57
    0
    4-√11 = - (√11-4)

    1 * (2√6+1) = 1+2√6

    √7+2√3 = 2√3+√7

    -2√5+2√5 = 0

    4√10 * 1 / (4√10) = 1