Заполни пропуски 7:3=2 (ост1) 9:8=? (Ост1) 16:9=? (Ост?) 30:8=? (Ост?)

+5
Ответы (2)
  1. 9 июля, 09:35
    +1
    7:3=2 (ост. 1) 9:8=1 (ост1) 16:9 = 1 (ост. 7) 30:8=3 (ост. 6)
  2. 9 июля, 10:25
    +3
    7:3=2 (ост. 1)

    9:8=1 (ост. 1)

    16:9=1 (ост. 7)

    30:8=3 (ост. 6)

    Надеюсь помогла!