Вычисли.

84 000:1 000 = 5 300·10=

7 000+500+60+3 = 800 231-800 000-1=

6 000+500+1 = 657 908-600 000-50 000=

7 000+7 = 65 997-65 000-70=

+3
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 18:40
    +1
    84000:1000=84

    5300*10=53000

    7000+500+60+3=7563

    800231-800000-1=230

    6000+500+1=6501

    657908-600000-50000=7908

    7000+7=7007

    65997-65000-70=927