6 * (25-131) =

(31-12) * (32-62) =

+2
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 03:44
    0
    6 * (25-131) = 6 * (-106) = - 636

    (31-12) * (32-62) = 19 * (-30) = - 570