27312:48 + (900-669) * (8*125) - 396*580=

+2
Ответы (2)
  1. 28 мая, 01:23
    0
    900-669=231

    8 х125=1000

    27312:48=569

    369 х580=214020

    231 х1000=231000

    231000+569=231569

    231569-214020=1749
  2. 28 мая, 02:42
    0
    1) 27312:48=569

    2) 306*580=177480

    3) 900-669=231

    4) 8*125=1000

    5) 231*1000=231000

    6) 569+231000=231569

    7) 231569-177480=54089