5*23417-10305:5 4*12312:2-5890

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 02:23
    0
    23417*5=117085, 10305:5=2610 117085-2610=114475

    12312:2=6156 6156*4=24624. 24624-5890=18734