2 х+3 х-1,4=4,7 комектесинизши

+5
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 01:01
    0
    2 х+3 х-1,4=4,7

    6 х-1,4=4,7

    6 х=4,7+1,4

    6 х=6,1

    х=_6_1_ : 6

    1 0

    х=_3_6_6_

    10

    х=36,6