Обчисли зручним способом.

812 - (67+612) =

(573+289) - 73=

+1
Ответы (2)
  1. 5 мая, 04:41
    0
    812 - (67+612) = 133

    (573+289) - 73=789
  2. 5 мая, 05:16
    0
    812 - (67+612) = 812-67-612 = 812-612-67 = 200-67 = 133

    (573+289) - 73 = 573+289-73 = 573-73+289 = 500+289 = 789