34+7*8.

72/9*50

6*7+3*50

(37+23) *9

+2
Ответы (1)
  1. 23 января, 15:44
    0
    34+7*8=34+56=90

    72/9*50=8*50=400

    6*7+3*50=42+150=192

    (37+23) * 9=60*9=540