А=16,27 орнектин манин тап

а + (21-9)

(80-27) - а

+3
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 03:03
    0
    16,27 + (21-9) = 16,27+12=38,27

    (80-27) - 16,27=53-16,27=36,73