Напишите к задаче решение. Самолёт пролетел за полчаса 346 км. Сколько км. он пролетит за 1 час?

+3
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 11:14
    0
    346*2=692 (км) - пролетит самолет за час
  2. 17 февраля, 12:00
    0
    1 ч=60 мин

    346*2=692 (км) - он прилетел за 1 час

    Ответ: 692 км пролетел самолёт за 1 час