1) 820 : 4.1 - 8.9 x 1.5

2) 342 х 0,05 - 16,9 + 93,1

3) 6,8 х 1,25 : 170 - 0,005

+5
Ответы (1)
  1. 8 октября, 00:04
    0
    1) 820 : 4.1 - 8.9 x 1.5=186.65

    2) 342 х 0,05 - 16,9 + 93,1=93.3

    3) 6,8 х 1,25 : 170 - 0,005=0.045