27+у=92 решить уравнение

+2
Ответы (2)
  1. 3 августа, 04:11
    0
    Це луже легко

    27+у=92

    у=92-27

    у=65
  2. 3 августа, 05:28
    0
    27+y=92

    y=92-27

    y=65

    Ответ: y=65