11 - (26 + 5 - 7 - 5 * 4) =

+4
Ответы (2)
  1. 25 марта, 22:39
    0
    5•4=20 26+5=31 31-7=24 24-20=4 11-4=7
  2. 25 марта, 23:42
    0
    4*5=20

    26+5=31

    31-7=24

    24-20=4

    11-4=7