6 + в, в=3.6,10,18,020

в - 12, в=12,15,18,17,17,19,20

+3
Ответы (1)
  1. 31 января, 14:23
    0
    6+3.6=9.6.

    6+10=12.

    6+18=24

    6+020=6,2

    12-12=0

    15-12=3

    18-12=6

    17-12=5

    17-12=5

    19-5=14

    20-12=8