17544: (120-7*11) _408=

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 08:29
    0
    17544 : (120 - 7 * 11) - 408 = 0

    1) 7 * 11 = 77

    2) 120 - 77 = 43

    3) 17544 : 43 = 408

    4) 408 - 408 = 0