1200+6 х=2000-200-20+100+10

+1
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 06:57
    0
    1200+6x=2000-200-20+100+10

    1200+6x=1980

    6x=1980-1200

    6x=780

    x=780:6

    x=130