2+2*2 - ((14+14+19+16+17) : 40) - 4=?

Помогите!

+5
Ответы (1)
  1. 20 июня, 04:42
    0
    2+2*2 - ((14+14+19+16+17) : 40) - 4=0

    2+4 - (80:40) - 4=6-2-4=0